naklejki bhp cennik

naklejki bhp cennik

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od ponad 20 lat . Nasze wieloletnie doświadczenie owocuje jakością produkowanego przez nas asortymentu. Zajmujemy się produkcją znaków wykorzystując surowce najlepszej klasy, które spełniają wszystkie standardy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów na rynku, używamy innowacyjnych i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu produkowane przez nas znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym oświetleniu i w trudnych warunkach, na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki należy chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię poprzez przerwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie odszukają Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i występujących zagrożeniach związanych z konkretnym terenem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa spełniają wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku w przestrzeni publicznej.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez znaki bezpieczeństwa sklep naszych ekspertów, trwałe i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz